Online Baskı Merkeziniz

Sık Sorulan Sorular

Hangi baskı tekniğini kullanıyorsunuz?

Baskı Sepeti, matbaa işinizin en kaliteli, istenilen sürede ve uygun fiyata üretilmesi için, ofset baskı, dijital baskı ve organize matbaacılık tekniklerinin hepsini kullanmaktadır.

Ürünlerin kalitesinden nasıl emin olacağım?

Baskı Sepeti, Türkiye'de 81 ile binlerce gönderi yapmıştır. Satın almadan önce baskı kalitemizi görmeniz için ücretsiz olarak numune talep edebilmenizi sağladık. Bu formu doldurarak Numune Kutusunu ücretsiz talep edebilirsiniz.

Tasarım hizmeti veriyor musunuz?

Baskı Sepeti tasarım hizmeti vermemektedir. Hazır tasarımlarınızı kaliteli ve uygun fiyatlarla matbaa baskı ürünlerine çevirir.

Baskı öncesi herhangi bir kontrol yapıyor musunuz?

Gönderdiğiniz tasarımlar grafikerlerimiz tarafından çözünürlük, yerleşim, kesim payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilir ve gerekli ise düzeltmeler yapılır. Bu işlem sonrasında son bir defa daha kontrol etmeniz için baskı onayı e-postası gönderilir. Siz onay verdikten sonra üretime alınır.

Fiyat bilgisi alabilir miyim?

Fiyatlandırmalar ürünlere göre değişmektedir. Her bir ürünün fiyat bilgisini ürünün kendi sayfasında görebilirsiniz. Fiyat politikamız her zaman için ne kadar çok sayıda sipariş verirseniz o kadar çok indirim üzerine kuruludur.

Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Üretim süreleri ürünlere göre değişmektedir. Her bir ürünün üretim süresi bilgisini ürünün kendi sayfasında görebilirsiniz. Baskı onayınız ardından ürünler üretime alınmakta ve belirtilen üretim süreleri sonunda kargoya verilmektedir.

Siparişimi elden alabilir miyim?

Hayır, bütün siparişler kargo ile teslim edilmektedir.

Logonuz olmadan teslimat yapıyor musunuz?

Evet. Temsilcimize isteğinizi ilettiğiniz taktirde, siparişiniz istediğiniz adrese, Baskı Sepeti ibaresi olmadan teslim edilebilir.

İade yapıyor musunuz?

Baskı Sepeti oluşabilecek renk farklılığı, kayma gibi baskı sürecinde oluşabilecek her türlü hatada ürün iadesi kabul eder, ürünü yeniden üretir veya sipariş tutarını geri öder. Tasarım hataları ve metinlerde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan sorumlu değildir.

Özel indirimleriniz var mı?

Baskı Sepeti'nde kendi müşterilerine matbaa hizmeti veren reklam ajansı, grafiker ve matbaa gibi kurumlar için özel indirimler vardır. Detaylar için lütfen Kurumsal servisimizi inceleyin.

Farkı sorularım var

Aklınıza gelen farklı konu ve fikirleri bize ulaştırmak için Destek sayfamızdaki formu kullanabilirsiniz.