Online Baskı Merkeziniz

Gizlilik Politikası

Gizlilik Sözleşmesi

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılıp korunacağı işbu “Gizlilik Politikası“nda belirtilen şartlara tabidir.

Web sitemizi ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Politikası“nda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Web sitesini ziyaretiniz sırasında üyelik oluşturmanız ya da güvenlik sebebi ile toplanan kişisel bilgileriniz Dijiplus Dijital Baskı ve Kopyalama HİZ. SAN. VE Tic. TLD. ŞTİ. Adı altında varlık gösteren şirketimiz bünyesinde kullanılacak olup, elde edilebilecek istatistik veriler, dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmaları aşamalarında kullanılacaktır.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Dijiplus Dijital Baskı ve Kopyalama HİZ. SAN. VE Tic. TLD. ŞTİ. Adı altında varlık gösteren Şirketimiz, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Dijiplus Dijital Baskı ve Kopyalama HİZ. SAN. VE Tic. TLD. ŞTİ. Adı altında varlık gösteren Şirketimiz, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz. İşbu bilgilerinize, onayımız dışında güvenli olmayan bir internet ağından yapılan bağlantı nedeni ile 3. Kişilerin ulaşması halinde oluşacak zarardan Dijiplus Dijital Baskı ve Kopyalama HİZ. SAN. VE Tic. TLD. ŞTİ. Adı altında varlık gösteren şirketimiz sorumlu değildir. Şirketimize ait e-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan “bu bülteni bir daha almak istemiyorsanız buraya tıklayınız.” linkine tıklayabilirsiniz. (site içerisinde böyle bir uygulama yok ise çıkarılabilir ancak bu gibi bir linke yer vermeyi tavsiye.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara yasal zorunluluk gereği açıklama yapmak amacı ile paylaşılacaktır.


Gizlilik Politikamız ve Gizlilik Sözleşmesi

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.

www.baskisepeti.com.tr bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmenizi öneririz.İşbu siteyi kullanmaya devam ettiğiniz sürece değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul etmiş sayılacaksınız.


1. Marka, Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları

www.baskisepeti.com.tr web sitesinin tüm hakları Dijiplus Dijital Baskı ve Kopyalama HİZ. SAN. VE Tic. TLD. ŞTİ.ne aittir.

Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır.

Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere bu sitedeki hiçbir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez yada dağıtılamaz.


2. Kullanım Koşulları, Hak ve Sorumluluklar

www.baskisepeti.com.trkendi web sitesine veya herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

www.baskisepeti.com.tr, sitede bilgileri yer alan 3. kuruluşların, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, kesinti, kayıp işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz kayıtlara girilmesi değiştirilmesi veya kullanılması hususunda hiçbir sorumluluk kabul etmez, garanti veremez.


3. Delil ve Yetki Anlaşması

Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk tarafınıza ait olacaktır. www.baskisepeti.com.trWeb Sitesi'ne girmeden önce "Site Kullanım Şartları"nı okuduğunuz kabul edilmektedir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık olduğu takdirde, işbu web sayfasında bulunan kayıtların ve www.baskisepeti.com.tr 'a ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının HMK. 193’e göre tek ve gerçek münhasır delil olarak kabul edileceği, ihtilafların çözümünde İstanbul Mahkelemeleri ve İcra ve İflas dairelerinin münhasıran yetkili olduğu www.baskisepeti.com.trve işbu www.baskisepeti.com.tr Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul, beyan ve


4. Kullanıcı Güvenliği

www.baskisepeti.com.tr, toplamış olduğu tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenli ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince saklanmaktadır.


5. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.baskisepeti.com.tr sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bilgi ya da reklam amaçlı bağlantı (link) verilebilir.. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.baskisepeti.com.tr nin hiçbir kontrolü olmadığı için, www.baskisepeti.com.tr in linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca www.baskisepeti.com.tr in böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul,beyan ve taahhüt eder.

İşbu sözleşme, ‘Onaylıyorum’ ve /veya ‘Kabul Ediyorum’ beyanınızdan sonra geçerlilik kazanacak olup, onay tarihi sözleşmenin başlangıç tarihi sayılacaktır.

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz

Ünvanı: Dijiplus Dijital Baskı ve Kopyalama HİZ. SAN. VE Tic. TLD. ŞTİ.

Adresi: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi B1 No:35

İkitelli – Başakşehir – İstanbul 34306

Telefon : 02126715740

Faks: 02126715743

Email: info@dijiplus.com