Baskı Sepeti ile Tanışın!

Her büyüklükte firmanın baskı hizmetlerini kolaylaştırıyoruz.

Teknolojiyle birlikte harika tasarımlar getiriyoruz

Kurumsal Şirketler için kaliteli baskı çözümleri ile ülkemizde ve ihracat yaptığı ülkelerde marka haline gelen FİLMON, müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda ofset, dijital ofset ve dijital baskı çözümleri ile müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası aşamalarında son teknoloji makine ve teçhizatları kullanarak uluslararası standartlarda baskı gerçekleştiren FİLMON, alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek en son teknolojileri kullanarak kaliteli baskı yapmaktadır.

Yaklaşık yarım asra yakın bir süredir kalite, güven ve istikrarı kurum değerleri olarak benimseyen FİLMON, baskı sektöründeki gücünü her geçen gün daha da artırmaktadır.

Vizyonumuz

Faaliyet alanımızdaki yeniliklere ve teknolojik gelişmelere öncü olarak rekabetçi ve sürdürülebilir bir büyüme ile baskı sektörününün tüm alanlarında önder kuruluşları arasında yer almak.

Misyonumuz

Yüksek kaliteli baskılar yaparak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, her zaman en yenilikçi, en teknolojik baskı araçlarını ve metotlarını kullanarak müşterilerimize yardımcı olmak.

Bizi Tercih Eden Markalar